605 357 874

NOCLEGI Dziwnówek W Sosnach- Ośrodek wypoczynkowy

Spytaj o rezerwację

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WITAMY W DZIWNÓWKU

Atrakcje turystyczne

Międzyzdroje oraz Świnoujscie

Międzyzdroje  to znane uzdrowisko polskiego wybrzeża. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. Molo, nadmorska promenada, plaża, park, lasy Wolińskiego Parku Narodowego oraz piękne krajobrazy stwarzają  wyjątkowy  klimat. 

Świnoujście to miasto położone na kilkudziesięciu wyspach. Centrum miasta z dzielnicą uzdrowiskową znajduje się na wyspie Uznam, z którą stałą komunikację utrzymują promy. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat, czysta i ciepła woda morska zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. Nadmorska promenada, plaża oraz piękne krajobrazy stwarzają wyjątkowy, letniskowy klimat Świnoujścia.  noclegi dziwnówek, dziwnówek spanie, hotel dziwnówek, nocowanie dziwnówek


Kamień Pomorski

Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Dzięki źródłom solankowym i pokładom borowiny w mieście rozwinęło się lecznictwo uzdrowiskowe. Jedną z głównych atrakcji jest Ratusz uchodzący za perłę gotyku. Kolejną  atrakcją jest romańsko – gotycka Katedra św. Jana Chrzciciela w której znajduje się skarbiec ze starodrukami, sprzętem liturgicznym oraz starymi rzeźbami. Ciekawą atrakcją jest wejście na wieżę, z której roztacza się wspaniała panorama miasta i Zalewu Kamieńskiego. Możemy również odwiedzić Chrząszczewską Wyspe na której znajduje się Królewski Głaz (granitowy kamień), od którego pochodzi nazwa miasta. Interesującym miejscem do zwiedzania jest Muzeum Kamieni, które mieści się w baszcie przylegającej do XIV-wiecznej bramy Wolińskiej.


Rewal

Rewal to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich naszego kraju. Leży w południowo zachodniej Polsce, na Wybrzeżu Trzebiatowskim.

Rewal corocznie przyciąga wielu turystów, oferując im szeroką plażę, wspaniały mikroklimat, czystą wodę, place zieleni oraz wiele atrakcji i rozrywek. Na stromym brzegu klifowym wzdłuż plaży znajduje się promenada, skąd roztacza się przepiękny widok na morze i plażę.

Rewal posiada znakomite warunki do uprawiania sportu jak i rekreacji.


Latarnia morska w Niechorzu 

Latarnia morska w Niechorzu wybudowana  w XIX wieku. Wieża latarni zostala umieszczona na wysokiej, 13-metrowej podstawie, osiągając wysokość 45 metrów. Latarnia jest dostępna dla zwiedzających. Z racji wysokości latarni, aby móc podziwiać rozciągający się wokół niej widok na Niechorze, Rewal i okolicę, trzeba pokonać aż 210 schodów, prowadzących na jej taras widokowy. U podnóża latarni znajduje się piękny ogród z dwumetrowymi żywopłotami oraz postawiono grupę budynków otoczonych ceglanym murem. Wysoki klif, na którym stoi latarnia, został zabezpieczony przed erozją betonowym pasem. Od strony lądu wieża latarni jest widoczna z odległości kilku kilometrów, od strony morza widać jedynie jej górny fragment.

Więcej informacji na stronie http://www.dziwnowek.pl/

 

480px-Latarniamorska1350PLZPpowiatgryfickigminaRewalNiechorzeulKlifowa3002
StawaMynywinoujcie
GalileuszUnityLine
pobrane
rewal-beach-86032960720

ZAPRASZAMY DO DZIWNÓWKA

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 • pobyty weekendowe
 • imprezy integracyjne zorganizowane dla firm
 • imprezy okazjonalne
 • sylwester, wesela i inne

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

 • Propozycje jednodniowych wycieczek z Dziwnówka
 • Krótkie wycieczki po najbliższej okolicy
 • Jednodniowe wycieczki zagraniczne - Skandynawia i Niemcy
 • Wycieczki autokarowo-promowe

 

AKTYWNY WYPOCZYNEK

 • Kurs windsurfingu
 • Zalew Kamieński
 • Szlaki rowerowe
 • Nordic walking
 • Trasy biegowe

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W SOSNACH